Matīss un Austris

Tik vienādi dažādi un tik dažādi vienādi! Pāris Nr13!

Mani dēli- 
Austris un Matīss.
26gadi.
Austris un Matīss ir identiskie dvīņi. Saka, ka esot ļoti līdzīgiViņi tik ļoti steidzās ātrāk ieraudzīt šo pasauli, ka savu ierašanos pieteica veselus 2 mēnešus ātrāk,kā bija plānots.
Tādi- steidzīgi, kustīgi, enerģiski viņi ir arī šobrīd. Bērnībā, kā jau puiši, kas apveltīti ar bagātīgu izdomu un enerģiju, darīja daudz blēņas un palaidnības 
Neskaitāmas:D 
Par cik dzīvojām laukos, tad tika radināti jau no mazām dienām arī pie darba. Arī tagad varu droši teikt, ka puiši ir tiešām strādīgi un čakli.Kā pienākas kārtīgiem vīriešiem mācēs gan spuldzīti ieskrūvēt, gan ūdens krānu nomainīt, gan salabot, kas salūzis vai sabojājies. Saremontēs pat auto.Par mašīnām gan gandrīz atsevišķs stāsts. Auto ir viņu vaļasprieks un hobijs. Var stundām ilgi ,,ķimerēties,, un remontēt un dažādi uzlabot mašīnas- gan sev, gan kaimiņiem un draugiem.Patīk ātri braukt, tāpēc piedalās rallijos, esot Latvijā, jo nu jau daudzus gadus pastāvīgā dzīvesvieta ir Anglijā.
Matīss un Austris ir sirsnīgi, iejūtīgi, strādīgi puiši. Sīkāk nerakstīšu:) 
Ļoti izpalīdzīgi.
Pēc iespējas vienmēr ir kopā. 
Viņi saprot viens otru no pusvārda, no žestiem. Lieliski viens otru papildina. Neiztiek, protams, arī bez asākām vārdu pārmaiņām Bet cik strauji un ātri tās sākas, tikpat ātri beidzas.Īstenībā ir ļoti grūti it kā no malas paskatīties uz saviem bērniem un viņus aprakstīt Tāpēc teikšu vēl tikai to, ka man Jūs abi vienmēr bijāt un vienmēr būsiet paši mīļākie, gudrākie, skaistākie un labākie bērni pasaulē!Es Jūs ļoti mīlu!
Mamma.